NoriuGreit.lt Nunertukas

Nunertukas

Apie

Nunertukas maudymosi kostiumėliai pagaminti rankomis ir su meile!💜 ✓išsirink patikusį modelį bei spalvą; ✓susisiek su manimi per noriugreit.lt, vinted (narė justia89), facebook (fb.me/nunertukas) ar instagram (https://www.instagram.com/nunertukas) paskyrą; ✓atsiųsk savo matmenis; ✓gauk pagaminto maudymuko nuotrauką (gaminamo iki 1 sav); ✓atvyk pasimatuoti gaminį Vilniuje pilaitės mikrorajone; ✓ jei patiko gaminys, kurtas išskirtinai tik tau, palik teigiamą atsiliepimą.

Paslaugos

Drabužių dizainas, Įvaizdžio dizainas, Dailė, dailininkai, Papuošalai.

Atsiliepimai
2024-04-03 10:07:21
Alisa Fok
:Nunertukas maudymosi kostiumėliai yra tikras atradimas! Ačiū jums, už nuostabų ir išskirtinį kostiumėlį. Jūsų darbas ne tik atspindi meilę detalėms, bet ir puikiai atitinka mano matmenis bei stilių. Labai patiko turėti galimybę pasimatuoti gaminį Vilniuje ir įsitikinti jo kokybe. Džiaugiuosi turėdama tokį unikalų ir išskirtinį maudymosi kostiumėlį! Be abejo, paliksiu teigiamą atsiliepimą ir ateityje rekomenduosiu jūsų puikią darbą draugams. Ačiū dar kartą!!
2024-03-24 09:13:27
Julija
"Si grožio meno meistrė, su meile ir rūpestingumu siuva nuostabius nunertukus moterims! Galite pasirinkti patinkantį modelį bei spalvą, susisiekti su ja per noriugreit.lt, Vinted (narė justia89), Facebook (fb.me/nunertukas) ar Instagram paskyrą. Tereikia atsiųsti savo matmenis, ir gausite nuotrauką pagaminto maudymuko (gaminto iki 1 savaitės). Pasimatuoti gaminį galite Vilniuje, Pilaitės mikrorajone. Jei patiks sukurtas išskirtinai jums, palikite teigiamą atsiliepimą!"
2021-04-24 00:03:04
ŠeimosVyras
Vasara, artėja, gal reik žmonai siúlyti?

Daugiau atsiliepimų (15)

Informacija
Įvertinimas 5(18)
Įkainiai 40€ - 60€
Aš dirbu su:
Moterimis
Šeimomis
Dirbu per šventes
Aš esu Moteris
Turiu patirties tarp vienerių penkerių metų
Dirbu visoje Lietuvoje
Darbo laikai
Pirmadieniais
Antradieniais
Trečiadieniais
Ketvirtadieniais
Penktadieniais
Šeštadieniais
Sekmadieniais