NoriuGreit.lt - kas tai?

Tai Virtualus Grožio Salonas - Galerija, kuris Klientams leidžia greitai, patogiai - atitinkamai paslaugai, norimu laiku, susirasti laisvus Grožio Meistrus savo mieste. Grožio Meistrus skatiname dirbti laisvai samdomais, Klientų erdvėse ar namuose. Interneto svetainėje galima rasti, ne tik tradicinius grožio paslaugų profesionalus, bet ir artimų sričių Grožio Meistrams paslaugų teikėjus, tai: sporto treneriai, mokytojai, menininkai, muzikantai, modeliai, kiti savo srities specialistai. Dabartinis tempas dažnas iššūkis, dėl didelės konkurencijos, Klientų nepastovumo, Siūlome finansiškai naudingą modelį, marketinginį - komunikacinį sprendimą; tiek Grožio Meistrams - tiek Klientams. SVARBU! Mūsų paslauga starto etape NEMOKAMA, bet suteikiame galimybę Grožio Meistrams papildomai reklamuotis portale, sumokant mėnesinį mokestį, kuris kaskart leidžia atsidurti pirmiau (su VIP žvaigždute ir išskyrimu spalva), paieškų puslapio eliškume. Tikime jog su bendraminčių, bei Jūsų pagalba kuriame svarią alternatyvą centralizuotai grožio industrijai.♥️ Ačiū, kad esate - NoriuGreit.lt.

about-vector-one

406

Registruotų
Grožio Meistrų

about-vector-one

9856

Klientų
skaičius

Mylimi Klientų, gerbiami Grožio Meistrų

Lugnė Velickytė

Kaskart kai reikia Grožio Meistro, skubu į noriugreit.lt ir niekuomet netenka nusivilti, nes visuomet randu profesionalą pas kurį galiu apsilankyti

Ieva Daugirdaitė

Pradėjau naudotis noriugreit.lt kai mano vizažistė buvo išvykusi atostogauti, o man skubiai prireikė pasiruošti šventei, tad čia radau ne vieną vizažo meistrą. Išsirinkusi patikusį vizažistą, nesunkiai užsirezervavau ir susisiekiau dėl atvykimo. Viskas labai paprasta. Ačiū.

Monika Burtikė

Būdama masažo specialistė sunkiai randu laiko naujiems reklamos kanalams ir buvau ganėtinai skeptiška dėl noriugreit.lt kaip potencialaus naujų kliento kanalo, tačiau jau pirmąjį mėnesį buvau nustebusi, nes padaugėjo naujų klientų kurie užsirezervuodavo likus dienai ar kelioms. Dabar daugiau nei pusė mano klientų rezervuojasi paslaugas per noriugreit.lt nes tai labai patogu.

Kristina Savalevičienė

Atradau noriugreit.lt kaip alternatyvą savo kalendoriaus valdymui ir klientų registracijai. Man labai patinka, kad platforma naudotis nereikia specifinių žinių, viskas atrodo paprastai ir nesudėtinga. Matau visas savo laisvas datas bei visus būsimus ir buvusius klientus, o tai labai padeda analizuoti rezultatus. :)